Prašome Jūsų skirti vieną procentą Jūsų pajamų mokesčio Lietuvos žaliųjų partijai. Ši parama Jums nieko nekainuotų, tačiau mums ji reiškia labai daug.

Labai svarbu akcentuoti, jog ši parama niekaip nekonkuruoja su galimybe skirti 2% pajamų mokesčio dalį kitiems paramos gavėjams (vaikų darželiams, Raudonajam Kryžiui ir t.t.). Tai yra papildomas pajamų mokesčio procentas skiriamas būtent ir tik politinių partijų rėmimui. Taigi, pagal naują įstatymą kiekvienas dirbantysis gali skirti iš viso 3% savo pajamų mokesčio: 2% paramos gavėjams įstatymo numatyta tvarka ir 1% politinėms partijoms.

Pateikiame  Jums Metinės pajamų mokesčio deklaracijos prašymo FR0512 (02 versija) formos PILDYMO BŪDUS ir pateikimo mokesčių administratoriui tvarką:

I. Pirmasis būdas

Naudojant elektroninę bankininkystę

     Prisijunkite prie savo banko elektroninės bankininkystės ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jus perkels į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę kartu su Jūsų tapatybės patvirtinimu ir pagrindiniais asmens duomenimis.
     On-line užpildykite FR0512 forma (02 versija) ir pateikite.

II. Antrasis būdas

Pristatant tiesiogiai į VMI arba išsiunčiant paštu

a) Prašymą pildyti kompiuteriu
    Parsisiųskite nemokamą programą prašymo formos užpildymui. Programą ir informaciją kaip ją įdiegti rasite čia: http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Apie/Bendroji_informacija/Dokumentu_pildymo_programa.aspx
    Atsisiųskite prašymo formą FR0512 forma (02 versija), ją rasite čia: http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Atsisiusti_forma_pildymui.aspx. Užpildykite ją kompiuterio pagalba. Užpildytą formą reikia pasirašyti ir tiesiogiai pačiam įteikti artimiausiam mokesčių administratoriui arba mokesčių administratoriui išsiųsti paštu.
  b) Prašymą pildyti ranka   
  Prašymo formą FR0512 (02 versija) užpildyti ranka galima gavus jos popierinį blanką iš VMI (juos galima gauti kiekviename VMI skyriuje nemokamai) arba atsispausdinti jį iš interneto. Užpildytą formą reikia pasirašyti ir tiesiogiai pačiam įteikti artimiausiam mokesčių administratoriui arba mokesčių administratoriui išsiųsti paštu.

Lietuvos žaliųjų partijos duomenys, kurių Jums prireiks:

Juridinio asmens kodas – 302626187 (įrašoma į E2 skiltį);

E4 skiltyje įrašykite procentus kiek skirsite partijai (iki 1 %).