Lietuvos žaliųjų partijos narius kviečiame liepos 2 d. (šeštadienį) rezervuoti partijos sąskrydžiui!

Kviesime ne tik aptarti artėjančių savivaldos rinkimų klausimus, bet ir sustiprinti komandinę dvasią baidarių žygyje Žeimenos upe!

KADA: liepos 02 d. (šeštadienį)
KUR: Švenčionių raj., Kaltanėnai

PRELIMINARI PROGRAMA:
10:00 Atvykimas į viešbutį Kaltanėnuose „Prie Žeimenos”
10:30 Atviras partijos Tarybos posėdis
12:00 Išvykimas į komandinį baidarių žygį Žeimenos upe (preliminari plaukimo trukmė 4-5 val.)

 

Maloniai kviečiame atvykti drauge su šeimos nariais ir žaliosioms idėjoms neabejingais draugais ar kolegomis. Visų ketinančių dalyvauti, prašome registruotis užpildant šią formą: https://forms.gle/tgfja4J8bqMsz6QZA

Apie žygį

Išvyksime spec. transportu, o po plaukimo sugrįšime į starto vietą. Dvivietės baidarės nuomos kaina – 30 Eur (atsiskaitymas vietoje). Numatomas atstumas – 18 km, trukmė – 4-5 val. Nuvykimu į starto vietą Žeimenos upėje ir grįžimu prie automobilių bus pasirūpinta. Už žygio organizavimą dėkojame Molėtų skyriaus vadovui Gintui Umbrasui ir komandai.

Apie posėdį

Posėdis yra atviras visiems partijos nariams ir jų svečiams. Posėdžio metu bus pristatomos tezės savivaldos rinkimų programoms, vyks patraukliausiųjų reitingavimas. Taip pat tvirtinsime centrinio rinkimų štabo sudėtį, pristatysime skyrių pažangą sudarinėjant kandidatų sąrašus bei ruošiantis agitacinei kampanijai.