Šeštadienį Aukštadvaryje (Trakų raj.) vyko penktasis Lietuvos žaliųjų partijos sąskrydis, kurį organizavo partijos Trakų rajono skyriaus nariai, vadovaujami Kęstučio Mikulsko. 

Sąskrydžio metu vykusiame Tarybos posėdyje aptartas pasiruošimas artėjantiems Seimo rinkimams, kuris, planuojama, prasidės jau nuo šio rudens. Taip pat apžvelgta skyrių veikla, Lietuvos žaliųjų partijos parlamentinė veikla, bendradarbiavimas su Europos žaliųjų partijų šeima ir pristatyti šį rudenį Lietuvoje kartu organizuojami tarptautiniai renginiai.

Žaliųjų vasaros šventės neapkartino net ir žvarbus oras – partijos skyrius atstovaujančios komandos varžėsi tinklinio, mini futbolo, šaudymo ir pantomimų rungtyse, degustavo rajono kulinarinį paveldą atspindinčius, pačių pagamintus patiekalus.

Lietuvos žaliųjų partijos vasaros šventėje dalyvavo ir profesorius iš Jungtinės Karalystės Dr. Jem Bendell,  besispecializuojantis darnaus vystymosi lyderystėje. Šventės dalyviai su svečiu diskutavo apie tai, kaip sustiprinti žaliųjų įtaką politikoje. J. Bendell pristatė Jungtinėje Karalystėje smarkiai populiarėjančias pereinamąsias bendruomenes“, kurios buriasi, augina ir parduoda savo produkciją vietoje, naudoja tik žaliąją energiją, taip pat kalbėta apie bankų sistemą, taupymo politiką, Jungtinės Karalystės žaliųjų partiją ir vietos politinę sistemą.

Dalinamės keliomis akimirkomis iš sąskrydžio.