Kviečiame susipažinti su 2018 m. pergalėmis ir iššūkiais:

1

 

Jei pritariate mūsų nuveiktiems darbams ir tikite, kad turime juos tęsti, kviečiame pasirašyti už mūsų dalyvavimą Europos Parlamento rinkimuose. Savo parašu galite išreikšti palaikymą ne tik mums, bet ir kitoms partijoms. Iš anksto dėkojame! *

PASIRAŠYK

 

*Politinė agitacija

Jau pasirašėte? Tuomet pasinaudokite proga skirti 1 % GPM. 

Kasmet gaudami pajamas mokate gyventojų pajamų mokestį (GPM). 3% šios jau sumokėtos pinigų sumos valstybė nukreipia ne tiesiai į biudžetą, o pasiūlo Jums išskirstyti ją patiems. 2% galima skirti paramos statusą turinčioms organizacijoms (vaikų darželiams, gyvūnų globos įstaigoms, įvairioms asociacijoms), o dar 1% – politinėms partijoms. Kitaip tariant, galite maksimaliai paremti IR, pvz., Raudonąjį kryžių, IR politinę partiją.

Pasinaudokite šia galimybe ir paremkite LŽP! Finansiniai resursai partijai yra itin reikalingi kokybiškam veiklos vykdymui – renginių organizavimui, administracijos darbuotojų ir patalpų išlaikymui,  edukacinei veiklai, pasirengimui rinkimams. LŽP negauna valstybės dotacijų, kiekvieno mūsų parama – vienintelis organizacijos finansų šaltinis.

SKIRTI 1 % GPM