Šiandien Ukraina mini savo nepriklausomybės dieną 🇺🇦 Šypsomės, nes tikime, kad savo laisvę jai pavyks apginti. Tačiau svarbu, kad šioje kovoje neblėstų ir mūsų solidarumas ukrainiečių tautai.
 
„Ukrainą kiekvienas rėmėme ir remiame pinigais, būtinais daiktais, priimdami karo pabėgėlius į savo namus. Tačiau nemažiau svarbu ir mūsų pačių tikėjimas Ukrainos pergale – svarbu, kad jis mumyse nenustotų liepsnoti. Todėl susitikę su vilniečiais dalijomės saulėgrąžų – nacionalinės Ukrainos gėlės – sėklomis ir kvietėme pavasarį jas auginti ant savo palangių, kaip solidarumo su kovojančia tauta simbolį” – teigia Laurynas Okockis, partijos vicepirmininkas.
 
🌻 Saulėgrąža – ne tik optimizmo ir ištvermės, bet ir branduolinio nusiginklavimo simbolis. „Prieš 27-erius metus Ukraina atsisakė branduolinių raketų ir jų saugojimo vietose drauge su JAV ir Rusijos atstovais pasodino radioaktyvius toksinus iš dirvos šalinti gebantį augalą – saulėgrąžas. Šis gestas turėjo įtvirtinti pažadą gyventi taikoje.” – pasakoja partijos pirmininkė Ieva Budraitė.
 
Sodinkime saulėgrąžas kaip priminimą apie sulaužytą taikos pažadą!