Vilniaus skyriuje – pokyčiai. Kadenciją baigus Laurynui Okockiui, skyriaus susirinkime pirmininke išrinkta dr. Helga Marija Kauzonė.

„Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką už jūsų pasitikėjimą ir palaikymą, išrenkant mane Vilniaus skyriaus pirmininke. Tai man yra didžiulė garbė ir atsakomybė, kurią prisiimu su didžiausiu įsipareigojimu ir entuziazmu.

Mūsų partija – tai bendruomenė, kurioje kiekvieno nuomonė, indėlis ir pastangos yra svarbūs ir vertinami. Jūsų palaikymas ir pasitikėjimas man suteikia drąsos ir energijos eiti į priekį, siekiant mūsų bendrų tikslų ir idealų.

Nuoširdžiai tikiu, kad kartu mes galime daug nuveikti. Esu pasiruošusi klausytis, mokytis ir dirbti kartu su jumis, kad įgyvendintume mūsų viziją ir tikslus. Tegul šis naujas etapas mūsų partijos gyvenime būna pilnas sėkmės, bendradarbiavimo ir naujų, prasmingų pasiekimų“, – sako naujoji Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė, lapkritį taip pat išrinkta ir partijos Valdybos nare.

Dr. H. M. Kauzonė – sveikatos politikos ekspertė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) lektorė, LSMU ligoninės direktorė valdymui ir infrastruktūrai, 2013–2016 m. buvo švietimo ir mokslo viceministrė.

„Sveikinu Helgą ir linkiu jai didžiausios sėkmės. Džiaugiuosi jos entuziazmu ir energija, kurie labai reikalingi šiose pareigose. Tikiu, kad Helgai puikiai pavyks susitvarkyti su iššūkiais, kurių artėjančiais įtemptais metais gali būti apstu. Taip pat labai dėkoju ketverius metus skyriui vadovavusiam Laurynui už vilniečių darbo organizavimą“, – sako partijos pirmininkė Ieva Budraitė.

Be to, skyriaus susirinkime priimti du nauji nariai – gyvūnų gerovės aktyvistė Karolina Kukliauskaitė ir politikos mokslų studentas Karolis Kindurys. 

„Džiugu, kad mūsų partija tampa vis patrauklesnė jaunimui – tai rodo du naujai prisijungę nariai. Jų sprendimas jungtis prie mūsų yra geras ženklas ir parodo, kad mūsų veikla, principai bei siekiai atitinka šiuolaikinio jaunimo lūkesčius ir vertybes. Tai įkvepia mus visus ir rodo, kad esame teisingame kelyje, formuojant žalesnę ir tvarią ateitį“, – sako H. M. Kauzonė.

Skyriaus pirmininką renka balso teisę turintys skyriaus nariai. Jo kadencija trunka dvejus metus.