Lietuvos Žaliųjų Sąjūdis (LŽSP) gavo atsakymą į savo siųstą prašymą suteikti politinį prieglobstį persekiojamam Rusijos anti-atominio judėjimo aktyvistui M. Kostiajevui iš LR Užsienio reikalų ministerijos.

Ministerijos Rytų kaimynystės politikos departamentas pranešė, kad perdavė šį kreipimąsi Migracijos departamentą prie Vidaus reikalų ministerijos.

LŽSP taip pat yra kreipusis į šį departamentą dėl pagalbos M. Kostiajevui.

Primename, kad LŽSP drauge su Baltarusijos ir Kaliningrado žaliaisiais yra sudariusi susitarimą ir drauge renka parašus prieš AE visose trijose valstybėse. Norintieji pasirašyti ar patys prisidėti prie parašų rinkimo gali tai padaryti Šermukšnių g. 6A, Vilniuje (9-20val.). Remiantis šiuo trišaliu susitarimu parašai bus renkami ir lapkričio 16 d. prie Rusijos ir Baltarusijos ambasadų bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Žaliųjų Sąjūdis lapkričio 16-ąją, 12-13 val. rengia piketą, protestuojantį prieš atominę elektrinę Lietuvoje, prie „Radisson Blue Hotel Lietuva“, kur vyks projektą ir jame esą šviečiančias verslo galimybes propaguojanti konferencija.

LŽSP administracija

Linas