Lietuvos žaliųjų partijos taryba patvirtino kandidatę į Kelmės rajono savivaldybės merus. Partija kels skyriaus pirmininkę Liną Samulytę. Ji yra gamybos vadybos ir verslo administravimo specialistė, anksčiau ėjo Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro direktorės pareigas, šiuo metu dirba tarptautinėje verslo kompanijoje.

„Kelmės rajonas atsilieka nuo daugybės Lietuvos savivaldybių ir rikiuojasi pačioje Lietuvos mažųjų savivaldybių indekso pabaigoje. Dabartinė rajono politika nepajėgia pritraukti naujų investicijų, palyginus su kaimyninėmis savivaldybėmis turime didžiausią nedarbo lygį. Nusprendžiau dalyvauti mero rinkimuose, nes jaučiu, kad negalime ilgiau laukti pokyčių. Tikiu, kad mano įgytas išsilavinimas, 4 užsienio kalbų mokėjimas bei turima tarptautinė darbo patirtis leistų įkvėpti rajonui didesnių ambicijų“, – teigia Lina Samulytė, kandidatė į Kelmės rajono meres.

L. Samulytė karjerą pradėjo kaip anglų kalbos mokytoja Kelmės Kražantės pagrindinėje mokykloje. Vėliau dirbo Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos Kelmės skyriaus vykdančiąja direktore. Septynerius metus ėjo Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro direktorės pareigas, buvo apdovanota LR ūkio ministro diplomais už geriausiai veikiantį turizmo ir verslo informacijos centrą Lietuvoje. Vėliau ėjo finansų analitikės bei vadovės pareigas tarptautinėse įmonėse.

Prieš trejus metus Lina atnešė žaliąją vėliavą į Kelmės rajoną – įkūrė Lietuvos žaliųjų partijos skyrių ir iki šiol eina pirmininkės pareigas. Lina yra jauna, šiuolaikiškų pažiūrų moteris, sukaupusi reikšmingą tarptautinę patirtį. Jai puikiai pažįstamos turizmo, investicijų pritraukimo bei viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo sritys. Esame įsitikinę, kad Linai laimėjus rinkimus laimėtų visi“, – sako Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkė Ieva Budraitė.

Mero rinkimai Kelmės rajono savivaldybėje vyks spalio 10 d., nes birželį buvo nutraukti dėl korupcijos nuteisto buvusio mero įgaliojimai.