Sveikiname Liną Samulytę, mūsų kandidatę į Kelmės rajono meres, su puikiais rinkimų rezultatais! 
 
Pasitikėjimą Linai išreiškė daugiau nei 1000 Kelmės krašto gyventojų. Iš aštuonių rinkimuose dalyvavusių kandidatų Lina išsiveržė į trečiąją vietą ir žada nenuleisti rankų, nes šie rinkimai buvo tik pirmasis žingsnis link žaliuojančio Kelmės krašto.

„Esu nepaprastai dėkinga už man išreikštą pasitikėjimą. Per šį rinkiminį laikotarpį sutikau daug nuostabių žmonių, išgirdau apie jų pečius slegiančias problemas ir pagrįstus lūkesčius mūsų krašto valdžiai. Nors rajono vairą artimiausiu metu laikys kitas kandidatas, ir toliau darysiu tai, kas mano, kaip paprasto gyventojo, rankose, kad prisidėčiau prie gyventojų problemų sprendimo.
 
Tikiuosi, kad išrinktas meras atsakingai ir sąžiningai eis savo pareigas bei ambicingai sieks mūsų krašto gerovės. Svarbu, kad jo darbų sąraše atsirastų sveikos ir aktyvios bendruomenės puoselėjimas, palankios aplinkos darbui ir mokslui formavimas, efektyvios socialinės paramos kūrimas, turizmo konkurencingumo skatinimas ir Kelmės krašto žalinimas.
 
Taip pat noriu nuoširdžiai padėkoti savo komandai, kuri neskaičiuodama laiko padėjo pasiekti jūsų širdis ir perduoti žinią, kad drauge galime sukurti laimintį Kelmės rajoną“, – sako Lina Samulytė.