Savaitgalį Giedraičiuose, šalia Kiemento ežero vyko pirmasis Lietuvos žaliųjų partijos sąskrydis, į kurį susirinkę skyrių nariai ne tik svarstė partijai aktualius klausimus, tarėsi dėl dalyvavimo artimiausiuose rinkimuose, bet ir rungėsi sporto bei intelekto varžybose.

Į sąskrydį susirinkę Lietuvos žaliųjų partijos tarybos nariai nusprendė bei oficialiai paskelbė  apie partijos dalyvavimą ir kandidatų iškėlimą artimiausiuose rinkimuose į Europos Parlamentą, Savivaldybių Tarybas bei Lietuvos Respublikos Seimą. „Nors esame dar pakankamai jauna partija, tačiau turime daugybę kompetentingų ekspertų aplinkosaugos, energetikos, sveikatos apsaugos ir kitose srityse. Šiuo metu aktyviai prisidedame prie atsinaujinančių išteklių energetikos, aplinkosaugos politikos kūrimo bei plėtros rengdami ir siūlydami Seimo komitetuose savo projektus. Mūsų pastangų dėka biokuras įteisintas kaip realus ir perspektyvus atsinaujinančios energijos šaltinis, tačiau dar laukia daugybė darbų. Vienas iš jų – pasiekti, kad referendumo rezultatai dėl atominės elektrinės būtų gerbiami ir įvykdyti“, – sakė Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys.

L. Balsys taip pat pastebėjo ir augantį visuomenės pasitikėjimą partija. „Šį savaitgalį dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atlikta apklausa parodė, kad partijos reitingai sparčiai auga. Mūsų stiprybė yra ta, kad užimame europinės partijos nišą“, – teigė Lietuvos žaliųjų partijos lyderis. Ta pati apklausa parodė, jog L. Balsys tarp populiariausių šalies politikų užima dvyliktą vietą, aplenkdamas ne vienus metus politikoje dalyvaujančius asmenis, buvusius ministrus, premjerus.

Pasak L. Balsio, partijos sėkmė itin priklauso nuo aktyvių ir iniciatyvių narių bei gyvybingų skyrių. Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas paragino skyrius ir toliau aktyviai dirbti siekiant bendrų tikslų. Į sąskrydį atvykę partijos nariai iš Druskininkų, Klaipėdos, Švenčionių, Lazdijų, Trakų bei kitų Lietuvos miestų savo entuziazmą ir vieningumą įrodė varžydamiesi tinklinio, futbolo, smiginio, šaudymo varžybose bei intelektualiose „Protų kovose“.

„Tai pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis Lietuvos žaliųjų partijos sąskrydis. Lietuvos miestuose yra daugybė entuziastingų žmonių, palaikančių mūsų idėjas. Manau, kad per ateinančius metus įkursime dar ne vieną skyrių ir taip dar labiau sustiprinsime savo partijos gretas“, – kalbėjo Lietuvos žaliųjų partijos lyderis.

1 3 4 5 6 7