Kovo 22 d. Vyriausioji rinkimų komisija Lietuvos žaliųjų partijos pirmininką, Seimo narį Liną Balsį įregistravo pretendentu į kandidatus Prezidento rinkimuose. Jam įteikti parašų rinkimo lapai.

Tam, kad Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas būtų registruotas kandidatu į prezidentus, jis turės surinkti ne mažiau kaip 20 tūkst. rinkėjų parašų.

Remiantys L. Balsio kandidatavimą į prezidentus gali pasirašyti Lietuvos žaliųjų partijos biure adresu Šermukšnių g. 6A (Vilnius). Taip pat pasirašyti galima ir elektroniniu būdu adresu https://aikis.vrk.lt (paprasčiausia tai padaryti prisijungus per elektroninę bankininkystę).

Pasirašę elektroniniu būdu nebegali pasirašyti ant parašų rinkimų lapų, o pasirašę ant lapų nebegalės pasirašyti elektroniniu būdu.

Elektroninis balsavimas – norint paremti L. Balsio kandidatavimą, šalia jo vardo padėkite varnelę ir patvirtinkite pasirinkimą.

Taip pat už Liną Balsį pasirašyti bus galima artimiausių jo susitikimų su visuomene metu Šiauliuose, Kaune, Alytuje, Prienuose, Šilutėje. Netrukus bus paskelbti ir kiti taškai, kuriuose bus galima išreikšti paramą kandidatui į prezidentus Linui Balsiui.

Artimiausi susitikimai su Linu Balsiu:

Vasario 25 d. 12 val. Šiauliuose viešbučio „Šiauliai“ (Draugystės pr. 25), konferencijų salė.

Vasario 26 d. 17.30 Kaune – Best Western Santakos viešbutis (gruodžio g. 21), „Arkos salėje“.

Vasario 27 d. 17 val. Alytuje – Alytus miesto savivaldybės posėdžių salė (I aukštas) (Rotušės a. 4)

Vasario 28 d. 17 val. Prienuose – Prienų kultūros ir laisvalaikio centro salėje (Vytauto g. 35).

Kovo 1 d. 12 val. ŠilutėjeŠilutės seniūnijos salė (Lietuvininkų g. 17).