Lapkričio 16 d. Pikelionių kaime įvyko Lietuvos žaliųjų partijos Prienų skyriaus susitikimas.

Susirinkimo metu Prienų skyriaus pirmininkas Gintautas Sodaitis pristatė skyriaus veiklą, planuojamą posėdį dėl kandidatų kėlimo savivaldybių tarybų rinkimuose.

Į skyriaus susirinkimą atvykęs Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys pristatė pastarųjų mėnesių partijos veiklą, pagrindines aktualijas ir pakvietė skyriaus narius aktyviai dalyvauti bei ruoštis savivaldybių tarybų rinkimuose.

„Mūsų tikslas – rajone sukurti kuo daugiau darbo vietų, o žalioji ekonomika tam atveria palankias galimybes. Viena aktualiausių problemų Prienuose šiandien – bene didžiausios Lietuvoje sąskaitos už šildymą. Norint tai pakeisti reikalinga galimybė Lietuvos žaliųjų partijos nariams veikti savivaldybės taryboje. Turime ne vieną sprendimą, kuris ne tik padėtų sumažinti šildymo kainas, bet ir sukurtų rajone daugiau darbo vietų“, – teigė L. Balsys.

L. Balsys partijos narius taip pat pakvietė stiprinti Prienų skyrių ir kviesti prie partijos veiklos prisidėti aktyvius vietos bendruomenės narius.