skirkvien

Prašome Jūsų skirti 1% savo gyventojo pajamų mokesčio (GPM) Lietuvos žaliųjų partijai. Ši parama Jums nieko nekainuos, o mums ji padės įgyvendinti užsibrėžtus siekius, organizuoti veiklas, kuriomis ne tik ugdome visuomenę, bet ir prisidedame prie švaresnės, geresnės, žalesnės Lietuvos kūrimo.

Praėjusiais metais Lietuvos žaliųjų partijai savo 1 proc. GPM skyrė 338 žmonės, o visa skirta suma sudarė 32 693 Lt. Tai – net dvigubai daugiau nei buvo skirta 2014 metais.

Šiais metais tęsiame ir mūsų akciją „TAVO 1% GPM – MUMS = 1 PASODINTAS MEDIS – MIŠKUI“. Pakvieskite savo draugus, pažįstamus skirti Lietuvos žaliųjų partijai 1% nuo savo GPM, o už tai – šį pavasarį kiekvienam skirusiam pasodinsime po medį. Į smagią medžių sodinimo šventę rinksimės balandžio 16 d. (daugiau informacijos – jau netrukus).

medziai

Norime atkreipti dėmesį, kad ši parama niekaip nekonkuruoja su galimybe skirti 2% GPM kitiems paramos gavėjams (vaikų darželiams, Raudonajam Kryžiui, gyvūnų globos organizacijoms ir t.t.). Tai yra papildomas pajamų mokesčio procentas, skiriamas būtent ir tik politinių partijų rėmimui. Taigi, kiekvienas dirbantysis gali skirti iš viso 3% savo pajamų mokesčio: 2%  – paramos gavėjams įstatymo numatyta tvarka ir 1%  – politinėms partijoms. 

Kaip tiksliai skirti paramą, informaciją rasite čia: https://labas.blog/skirkviena/ arba kviečiame kiekvieną ketvirtadienį 9-17 val. ateiti į partijos būstinę (Šermukšnių g. 6A), kurioje mūsų buhalterė Regina padės jums užpildyti deklaraciją.

Lietuvos žaliųjų partijos duomenys, kurių Jums prireiks skiriant paramą:

Juridinio asmens kodas – 302626187 (įrašoma į E2 skiltį);
E4 skiltyje įrašykite procentus kiek skirsite partijai (iki 1 %).

Taip pat kviečiame 2 proc. nuo savo GPM skirti žaliąsias idėjas Lietuvoje puoselėjančiam ir skleidžiančiam Žaliosios politikos institutui.

Žaliosios politikos instituto duomenys, kurių Jums prireiks:

Juridinio asmens kodas – 302629653 (įrašoma į E2 skiltį);

E4 skiltyje įrašykite procentus kiek skirsite (iki 2 %).