Druskininkų žalieji, tęsdami gražią tradiciją ir bendradarbiaudami su „Atgimimo“ mokykla, sugalvojo originaliai pažymėti „Žemės valandos“ šventę – suorganizuodami ornitologinę paskaitą bei inkilų kėlimo šventę.

Nors pro langą pažvelgus gali atrodyti, kad dabar ne kalendorinis pavasaris, o gili Šv. Kalėdas primenanti žiema, tačiau iš žiemos miego vis dėlto bunda pavasaris. Tai galime pastebėti kiekvieną rytą vis aiškiau ir aiškiau, kai tik prašvitus, lyg iš gausybės rago pasklinda įvairiausi paukščių balsai, kurie kiekvieną dieną skamba vis garsiau ir aiškiau. Taip paukščiai reaguoja į vis anksčiau brėkštantį rytą ir gamtoje po gilių žiemos sutemų šviesėjančią dieną.

Žaliesiems pavasaris taip pat praneša apie naujų darbų ir veiklų pradžią. „Juk dabar pats laikas pasirūpinti Lietuvoje sėkmingai peržiemojusių bei iš šiltųjų kraštų parskrendančių paukščių naujaisiais namais,“ – sako Laurynas Okockis, Druskininkų žaliųjų lyderis bei šios akcijos organizatorius.

Visą straipsnį skaitykite: http://www.ana.lt/druskininkunaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=2793

Iškėlė daug inkilų įvairiems paukščiams

Žaliesiems pavasaris praneša apie naujų darbų ir veiklų pradžią. „Pats laikas  pasirūpinti Lietuvoje sėkmingai peržiemojusių bei iš šiltųjų kraštų  parskrendančių paukščių naujaisiais namais,“ – sako Laurynas Okockis,  Druskininkų žaliųjų lyderis bei renginio “Paukščiams sugrįžtant”, vykusio kovo  23 d., organizatorius.

Visą straipsnį skaitykite: http://www.druskonis.lt/beta/index.php?id=miesto_zinios