Netrukus Vilniaus regioninis aplinkos apsaugos departamentas turi priimti GALUTINĮ sprendimą dėl planuojamos Vilniaus atliekų deginimo gamyklos.

Neseniai buvo parodyta laida ,,FTB”, kurioje Jočionių g. (kur planuojama statyti atliekų deginimo gamyklą) gyventojai pasakojo apie jų nuodijimą, padidėjusius susirgimo ir mirties atvejus, skundėsi ,,Senovės” medicininių atliekų deginimo gamyklos veikla. Taigi, vieta, kur planuojama per prievartą statyti šiukšlių deginimo gamyklą ir taip yra stipriai užteršta.
Kiekvienas galime prisidėti, kad visuomenės balsą išgirstų – informuokime apie šią problemą savo artimuosius ir pažįstamus, prisidėkime prie informacijos sklaidos žiniasklaidoje. Kiek mes patys sau padėsime, veiksime, ginsimės – toks bus ir rezultatas.

Peticiją ,,Atliekų deginimo gamyklos Vilniuje nebus” galite pasirašyti”
http://www.peticijos.lt/visos/3621

2 comments

  • tomonzo

    Jau pasirašė 984 piliečiai, prisijunkite.

  • Patarimas

    Pataisykit pagaliau sakinį “Nereikia manyti, kad tai būtų tik vakarinio Vilniaus – Lazdynų mikrorajono (šalia kurio planuojama statyti atliekų deginimo gamyklą) problema, nes atlikti tyrimai parodė, kad virš Vilniaus vyrauja pietvakarių vėjas ir pačios nuodingiausios medžiagos (dioksinai buranai) yra pernešami labai smulkiomis dalelėmis.” Turi būti ne”buranai” , o Furanai. Buranas-tai erdvėlaivis (šat­las), o ne cheminė medžiaga.

Comments are closed.